Hozzászólás: Szili és Kubatov a bunyevácok mellé állt http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Muity Mijo http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-39536 Muity Mijo Wed, 01 Jun 2011 04:45:23 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-39536 A mohácsi búsójáráésnak semmi köze sincs a bunyevácokhoz, az sokác rendezvény. A horvátok a bunyevácokat, sokácokat, rácokat és bosnyákokat igyekeznek gátlástalanul asszimilálni. Ezek nélkül lényegesen fajsúlytalanabbak lennének Magyarországon. Viszont ezekkel szemben van egy igen kapós fizetőeszközük, ez az Adria, ami sokak számára képes tényleges történelmi tudásukat feledtető vonzerőt jelenteni. Egyébként a maga nemében példátlan, hogy Horvátország mindezzel egy idegen állam belügyébe avatkozik. Akik ehhez asszisztálnak, azok mind egytől egyig bűncselekményt követnek el. Ezeknek is Hágában lenne a helyük. A mohácsi búsójáráésnak semmi köze sincs a bunyevácokhoz, az sokác rendezvény. A horvátok a bunyevácokat, sokácokat, rácokat és bosnyákokat igyekeznek gátlástalanul asszimilálni. Ezek nélkül lényegesen fajsúlytalanabbak lennének Magyarországon. Viszont ezekkel szemben van egy igen kapós fizetőeszközük, ez az Adria, ami sokak számára képes tényleges történelmi tudásukat feledtető vonzerőt jelenteni.
Egyébként a maga nemében példátlan, hogy Horvátország mindezzel egy idegen állam belügyébe avatkozik. Akik ehhez asszisztálnak, azok mind egytől egyig bűncselekményt követnek el. Ezeknek is Hágában lenne a helyük.

]]>
Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-35026 Orbán András Lajos Fri, 20 May 2011 11:31:44 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-35026 Pénzért, paripáért bármire képes a szoc.lédi, kissé hajaz Lányi Zsoltra az meg örmény lett az egyik választás előtt, PAPRIKAJANCSIK!!!!!!!!!!!!!! Pénzért, paripáért bármire képes a szoc.lédi, kissé hajaz Lányi Zsoltra az meg örmény lett az egyik választás előtt, PAPRIKAJANCSIK!!!!!!!!!!!!!!

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-33862 Geyza Tue, 17 May 2011 22:21:51 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-33862 Hogy Dr Torgyánmestert idézzem : Széltyúk...höhö Hogy Dr Torgyánmestert idézzem : Széltyúk…höhö

]]>
Omerta http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-33771 Omerta Tue, 17 May 2011 18:31:16 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-33771 Ennek az ocsmány Szilinek a fejétől majdnem annyira behányok, mint orbánétól. Ennek az ocsmány Szilinek a fejétől majdnem annyira behányok, mint orbánétól.

]]>
sanya http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-33636 sanya Tue, 17 May 2011 14:02:00 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-33636 Orbán a porond mester az LMP a bohoc társulat a Jobbik az eröművészek csoprtja az MSZP meg az állat idomárok gyülekezete Orbán a porond mester
az LMP a bohoc társulat
a Jobbik az eröművészek csoprtja
az MSZP meg az állat idomárok gyülekezete

]]>
Jimbo http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-33635 Jimbo Tue, 17 May 2011 13:56:52 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-33635 Ott fent hintázva szónokoljon. Ott fent hintázva szónokoljon.

]]>
Jimbo http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-33634 Jimbo Tue, 17 May 2011 13:56:23 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-33634 Szijjárót a trapézra :) Szijjárót a trapézra :)

]]>
sanya http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-33577 sanya Tue, 17 May 2011 12:21:13 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-33577 nézzétek a parlament is azért kupolás mert minden cirkusz teteje kupolás nézzétek a parlament is azért kupolás mert minden cirkusz teteje kupolás

]]>
sanya http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-33575 sanya Tue, 17 May 2011 12:19:33 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-33575 véleményem szerint a kissebségi betelepültek tették hazánkat újra virágzová a tatárjárás után köztük a Bunyevácok, ők csinálják magyarországon az egyik különlegesen egyedi folkor müsort A BUSÓ JÁRÁST bezzeg itt akarnak Kínai negyedet meg egyéb mást is létre hozni azok a kissebségi népcsoportok akikkel együtt szenvettük vérzivataros történelmünket levannak szarva és majd csodálkozunk ha a Horvátok meg szenyozni fognak velünk véleményem szerint a kissebségi betelepültek tették hazánkat újra virágzová a tatárjárás után köztük a Bunyevácok,
ők csinálják magyarországon az egyik különlegesen egyedi folkor müsort A BUSÓ JÁRÁST
bezzeg itt akarnak Kínai negyedet meg egyéb mást is létre hozni
azok a kissebségi népcsoportok akikkel együtt szenvettük vérzivataros történelmünket levannak szarva
és majd csodálkozunk ha a Horvátok meg szenyozni fognak velünk

]]>
mucus http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szili-es-kubatov-a-bunyevacok-melle-allt.html/comment-page-1#comment-33565 mucus Tue, 17 May 2011 11:59:57 +0000 http://nepszava.com/?p=62714#comment-33565 Gusztavnagy,oda a pont!:-)) Gusztavnagy,oda a pont!:-))

]]>