Hozzászólás: Orbán jobb ember lett http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Renaut http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27806 Renaut Mon, 02 May 2011 18:06:14 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27806 De ugye senki sem csodálkozik a történteken?Emlékeztek 2002-re?Az akkor elvetett mag nemcsak kikelt,szépen szárba is szökkent.Így már Orbán hiába lesz jobb ember-ami enyhén szólva kétséges-az általa szított gyűlölet csak valami nagy trauma által mérséklődhet,szűnhet meg, és talán egyszer majd szeretni fogja a magyar a magyart,de legalábbis elviselni,netán az ország érdekében összefogni.És akkor végre európai ország lehetünk,nem csak papíron,hanem fejben is.Ami Orbán Viktor javára írható,mindent megtesz a magyar összeomlásért,és az ő ámokfutása meghozza majd az összefogást.A vicces az,hogy olyan hatalmat kapott tavaly,hogy erőlködés nélkül végrehajthatta volna a húsz éve halogatott reformokat,valóban az ország javára cselekedni.Történelmet írhatott volna.Így is ír,csak keserveset........... De ugye senki sem csodálkozik a történteken?Emlékeztek 2002-re?Az akkor elvetett mag nemcsak kikelt,szépen szárba is szökkent.Így már Orbán hiába lesz jobb ember-ami enyhén szólva kétséges-az általa szított gyűlölet csak valami nagy trauma által mérséklődhet,szűnhet meg, és talán egyszer majd szeretni fogja a magyar a magyart,de legalábbis elviselni,netán az ország érdekében összefogni.És akkor végre európai ország lehetünk,nem csak papíron,hanem fejben is.Ami Orbán Viktor javára írható,mindent megtesz a magyar összeomlásért,és az ő ámokfutása meghozza majd az összefogást.A vicces az,hogy olyan hatalmat kapott tavaly,hogy erőlködés nélkül végrehajthatta volna a húsz éve halogatott reformokat,valóban az ország javára cselekedni.Történelmet írhatott volna.Így is ír,csak keserveset………..

]]>
Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27796 Orbán András Lajos Mon, 02 May 2011 17:39:57 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27796 DE MINEK KELLETT HAZAJÖNNIE??????????????? DE MINEK KELLETT HAZAJÖNNIE???????????????

]]>
öregszeder http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27769 öregszeder Mon, 02 May 2011 16:54:28 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27769 De ha valaki a legújabb agyszellentését, akarom mondani tüsszentését nem kívánja hangosan egészségére, az halálnak halálával hal meg De ha valaki a legújabb agyszellentését, akarom mondani tüsszentését nem kívánja hangosan egészségére, az halálnak halálával hal meg

]]>
gusztavnagy http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27757 gusztavnagy Mon, 02 May 2011 16:05:19 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27757 Bögöly! Miféle bűnök alól kell feloldozni a mi dicső vezírünket! Tudod te mit beszélsz?! Vigyázzá ám! Ő oldozza és keni fel az egyházat! mit te gondolsz, pogánya! Ja és még egy eltévedt léleknek! Orbán senkivel nem fog kezet, legfeljebb kiváltságosok színe elé járulhatnak homlokuk földhöz szorított állapotban és csak annyi rövid időre emelhetik fel fejöket, míg az áldó, áldott kezet megcsókolhassák! Bögöly!
Miféle bűnök alól kell feloldozni a mi dicső vezírünket!
Tudod te mit beszélsz?! Vigyázzá ám!

Ő oldozza és keni fel az egyházat!
mit te gondolsz, pogánya!

Ja és még egy eltévedt léleknek!
Orbán senkivel nem fog kezet, legfeljebb kiváltságosok színe elé járulhatnak homlokuk földhöz szorított állapotban és csak annyi rövid időre emelhetik fel fejöket, míg az áldó, áldott kezet megcsókolhassák!

]]>
inax http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27742 inax Mon, 02 May 2011 15:42:41 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27742 ov. nem református talán. Bocsi reformátusok. ov. nem református talán. Bocsi reformátusok.

]]>
keddi http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27681 keddi Mon, 02 May 2011 12:54:56 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27681 Orbánék esetében már az sem igaz amit kérdeznek. Orbánék esetében már az sem igaz amit kérdeznek.

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27679 Gonoszka Mon, 02 May 2011 12:51:44 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27679 Te, már a csapból is Orbán folyik Ragacsos, jújj ! Te, már a csapból is Orbán folyik Ragacsos, jújj !

]]>
Hanna http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27673 Hanna Mon, 02 May 2011 12:42:49 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27673 Mindegy Gonoszka! Itt az idő! Örülni. Nyugi! Über alles Gipfeln ist Ruh! Mert most már van egy jobb emberünk, meg egy jobbikunk. A miénk,m mert magyar. S az übermenscheké a szebb jövő! Ha ezt Te sem tudod élvezni, akkor ki?! Mindegy Gonoszka! Itt az idő! Örülni. Nyugi!
Über alles Gipfeln ist Ruh!
Mert most már van egy jobb emberünk, meg egy jobbikunk. A miénk,m mert magyar.
S az übermenscheké a szebb jövő!
Ha ezt Te sem tudod élvezni, akkor ki?!

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27668 Gonoszka Mon, 02 May 2011 12:30:10 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27668 Szél van. Nyomott, utálom, elfújja a levegőt előlem és mindig felhőket hoz. A fenébe van ennyi felhő, miért nem viszi? Elvitték a kutyák eledelét a hűtőböl. Miért? Nem színesfém ez, minek? Meg aszongyák, emberi fogyasztásra alkalmatlan.Nem érte, akkor mire kellhet? Szél van. Nyomott, utálom, elfújja a levegőt előlem és mindig felhőket hoz.
A fenébe van ennyi felhő, miért nem viszi?
Elvitték a kutyák eledelét a hűtőböl. Miért? Nem színesfém ez, minek? Meg aszongyák, emberi fogyasztásra alkalmatlan.Nem érte, akkor mire kellhet?

]]>
nonemart http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/orban-jobb-ember-lett.html/comment-page-1#comment-27640 nonemart Mon, 02 May 2011 11:01:34 +0000 http://nepszava.com/?p=57088#comment-27640 Orbán minden nappal jobb ember lesz, és így - mire elmúlik ebből az árnyékvilágból - el is jut egy átlag jóember szintjére (vagy annak közelébe). Orbán minden nappal jobb ember lesz, és így – mire elmúlik ebből az árnyékvilágból – el is jut egy átlag jóember szintjére (vagy annak közelébe).

]]>