Hozzászólás: Nincs pénz az orvosok fizetésének emelésére http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 rupcsi http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-37087 rupcsi Wed, 25 May 2011 19:08:32 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-37087 sasa 2011. május 25. szerda 14:48 "Dehogy kellenek nekik az öregek" A patkósoknak nem! De, a környezetemben a fiatalok 2/3-a az öregekre támaszkodva igyekszik túlélni. Aki tehetei, elhúz mint a vadliba. sasa
2011. május 25. szerda
14:48
“Dehogy kellenek nekik az öregek”
A patkósoknak nem!
De, a környezetemben a fiatalok 2/3-a az öregekre támaszkodva igyekszik túlélni.
Aki tehetei, elhúz mint a vadliba.

]]>
kekec http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-37078 kekec Wed, 25 May 2011 18:39:08 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-37078 Ugyan már Puszita! Csak nem azt akarod ezzel mondani, hogy annyira hülyék, hogy még csak nem is akarva nyiffantják ki az inaktívakat? ENNÉL azért többre tartottalak. Ugyan már Puszita! Csak nem azt akarod ezzel mondani, hogy annyira hülyék, hogy még csak nem is akarva nyiffantják ki az inaktívakat? ENNÉL azért többre tartottalak.

]]>
gets http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-37068 gets Wed, 25 May 2011 18:25:38 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-37068 Melyik hegyeinket kéne is átnevezni TaigetosXX-re? (XX a megfelelő sorszám helyett - hogy ne legyen nagy szállítási költség) Melyik hegyeinket kéne is átnevezni TaigetosXX-re?
(XX a megfelelő sorszám helyett – hogy ne legyen nagy szállítási költség)

]]>
Husz János Puszita http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-37061 Husz János Puszita Wed, 25 May 2011 18:06:09 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-37061 A tudatos népirtás egy jó nagy demagógia. Ennél többre tartalak titeket, nem vagytok ti pártok. A tudatos népirtás egy jó nagy demagógia. Ennél többre tartalak titeket, nem vagytok ti pártok.

]]>
Lecsó http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-37014 Lecsó Wed, 25 May 2011 16:40:42 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-37014 Legyenek vállalkozók,és ha megvan a tudásuk,akkor pénzük is lesz.Persze rögtön meg is lehet kérdezni,hogy akkor velünk mi lesz.Én arra gondoltam,állítsuk vissza a magánnyugdíjpénztárakat,a "TB-t" külön számlára utaljuk át,amihez nem nyúlhat az állam,és ha dokihoz kell menni,erről a "TB"-számláról kell lekérni a pénzt a orvosi költségekre.Így kikerülhetjük azt,hogy egy másik ember a mi pénzünkön gyógyíttassa magát,és a kiegészítő e.ü-támogatást fizesse ki az állam,ami így jóval kevesebb lesz mint most. Legyenek vállalkozók,és ha megvan a tudásuk,akkor pénzük is lesz.Persze rögtön meg is lehet kérdezni,hogy akkor velünk mi lesz.Én arra gondoltam,állítsuk vissza a magánnyugdíjpénztárakat,a “TB-t” külön számlára utaljuk át,amihez nem nyúlhat az állam,és ha dokihoz kell menni,erről a “TB”-számláról kell lekérni a pénzt a orvosi költségekre.Így kikerülhetjük azt,hogy egy másik ember a mi pénzünkön gyógyíttassa magát,és a kiegészítő e.ü-támogatást fizesse ki az állam,ami így jóval kevesebb lesz mint most.

]]>
Caveman http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-37010 Caveman Wed, 25 May 2011 16:38:56 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-37010 ... "Tűrj békességgel" ... már megint a Bánk bán és Tiborc jut eszembe... Ok de meddig? Amig végre meglesz a hőn áhitott koronázás, és I.törpehitler puszta tekintetére leomolnak a hegyek és növekedési pályára áll a magyar gazdaság??? … “Tűrj békességgel” … már megint a Bánk bán és Tiborc jut eszembe…
Ok de meddig? Amig végre meglesz a hőn áhitott koronázás, és I.törpehitler puszta tekintetére leomolnak a hegyek és növekedési pályára áll a magyar gazdaság???

]]>
tivadarm http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-37000 tivadarm Wed, 25 May 2011 16:30:31 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-37000 Örülhetnek az orvosok ,hogy nem csökkentik a fizetésüket,hiszen kell a pénz a Molra, Debrecen új stadionjára,a fradikára... Az orvosok mehetnek külföldre dolgozni, mi meg majd olajat iszunk, mert úgyis drágák a gyógyszerek. Azért,csak furcsa.hogy nem volt egy normális pénzügyes aki megfogta volna azt a dolgos kezét mielőtt elköveti ezt a nagy baromságot? Örülhetnek az orvosok ,hogy nem csökkentik a fizetésüket,hiszen kell a pénz a Molra, Debrecen új stadionjára,a fradikára… Az orvosok mehetnek külföldre dolgozni, mi meg majd olajat iszunk, mert úgyis drágák a gyógyszerek. Azért,csak furcsa.hogy nem volt egy normális pénzügyes aki megfogta volna azt a dolgos kezét mielőtt elköveti ezt a nagy baromságot?

]]>
Burek http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-36992 Burek Wed, 25 May 2011 16:24:02 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-36992 Úgy sejtem ez azt jelenti, hogy adminisztratív akadályokkal fognak gátat szabni az orvosok elvándorlásának. Úgy sejtem ez azt jelenti, hogy adminisztratív akadályokkal fognak gátat szabni az orvosok elvándorlásának.

]]>
kibic http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-36916 kibic Wed, 25 May 2011 13:58:35 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-36916 Na persze, hiszen sűrgősen kellett a pííííz, az orosz részvényekre!!! :-((( Na persze, hiszen sűrgősen kellett a pííííz, az orosz részvényekre!!! :-(((

]]>
Gugyerák http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/nincs-penz-az-orvosok-fizetesenek-emelesere.html/comment-page-1#comment-36905 Gugyerák Wed, 25 May 2011 13:46:14 +0000 http://nepszava.com/?p=65193#comment-36905 G:Telekesi (2011. május 25. szerda, 14:59) "A ma névnapos uralma..." Akkor ma nemzeti gyásznap van, nem? ;-) G:Telekesi (2011. május 25. szerda, 14:59)
“A ma névnapos uralma…”
Akkor ma nemzeti gyásznap van, nem? ;-)

]]>