Hozzászólás: Marad a fokozott ellenőrzés Gyöngyöspatán http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 eberti http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30940 eberti Tue, 10 May 2011 11:51:31 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30940 Ha /igazán/ akarná a kormány,hogy eltűnjenek ezek az egyenruhás alakok,akkor 1-2 nap alatt: törvényt hozna ,aláíratná a közt.elnökkel és kinyomtatná a közlönybe... Ha /igazán/ akarná a kormány,hogy eltűnjenek ezek az egyenruhás alakok,akkor 1-2 nap alatt: törvényt hozna ,aláíratná a közt.elnökkel és kinyomtatná a közlönybe…

]]>
Anonyme http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30829 Anonyme Tue, 10 May 2011 08:02:00 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30829 Ne feledjük, a félkatonai csürhe masírozását a szoci kormány alatt kezdte meg.Akkor azért nem lépett fel az MSZP ellene mert egyrészt szokásosan megosztott és gyáva volt, másrészt mert nem akarta elveszteni a szép számban lévő rasszista szavazóit. Legalább akkora bűn terheli a szocik lelkét a nácik megerősödésében mint a Fideszét. Ne feledjük, a félkatonai csürhe masírozását a szoci kormány alatt kezdte meg.Akkor azért nem lépett fel az MSZP ellene mert egyrészt szokásosan megosztott és gyáva volt, másrészt mert nem akarta elveszteni a szép számban lévő rasszista szavazóit. Legalább akkora bűn terheli a szocik lelkét a nácik megerősödésében mint a Fideszét.

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30826 Gonoszka Tue, 10 May 2011 07:59:16 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30826 Ó, bumburi, te ilyesmivel törődsz? A kutya mínuszol, a karaván halad. :-) Ó, bumburi, te ilyesmivel törődsz? A kutya mínuszol, a karaván halad. :-)

]]>
Tibor http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30825 Tibor Tue, 10 May 2011 07:55:58 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30825 Nem kellett volna hagyni, hogy 2 hónap alatt felbátorodjanak az illegitim, félkatonai bandák. A kormánynak korábban is lett volna lehetősége közbeavatkozni, csak marha jól hangzik, hogy ehhez előbb törvényt kellett módosítani. Csupán arról van szó, hogy inkább az ilyen balhék legyenek a figyelem középpontjában, addig sem a kormány nagyobb disznóságaival foglalkozunk. Nem kellett volna hagyni, hogy 2 hónap alatt felbátorodjanak az illegitim, félkatonai bandák. A kormánynak korábban is lett volna lehetősége közbeavatkozni, csak marha jól hangzik, hogy ehhez előbb törvényt kellett módosítani.
Csupán arról van szó, hogy inkább az ilyen balhék legyenek a figyelem középpontjában, addig sem a kormány nagyobb disznóságaival foglalkozunk.

]]>
Anonyme http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30792 Anonyme Tue, 10 May 2011 06:24:39 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30792 Egy normális országban nem vonulhatnának rendszeresem náci hordák, legfeljebb a börtönben a sétálón.Magyarországon az a gond, pártállás nélkül terjedt el a rasszizmus, nem volt olyan erő /az SZDSZ-t kivéve/ aki szembeszállt volna a fajgyűlölet elhatalmasodása ellen. Egy normális országban nem vonulhatnának rendszeresem náci hordák, legfeljebb a börtönben a sétálón.Magyarországon az a gond, pártállás nélkül terjedt el a rasszizmus, nem volt olyan erő /az SZDSZ-t kivéve/ aki szembeszállt volna a fajgyűlölet elhatalmasodása ellen.

]]>
bumburi http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30762 bumburi Tue, 10 May 2011 02:43:24 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30762 Nahát kedves mínuszolók, mi nem tetszik? Nahát kedves mínuszolók, mi nem tetszik?

]]>
Kőbányablues http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30758 Kőbányablues Tue, 10 May 2011 01:08:57 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30758 Az indok - gondolom - hogy június közepén soron kívüli helyhatósági választások lesznek, mert a Polg.mester lemondott. Érdekes lesz, mert híreim szerint a szélsőjobbos csoportok jelöltjei feszülnek egymásnak, a helyi romákat végleg kiszolgáltatva a csőcseléknek. Az indok – gondolom – hogy június közepén soron kívüli helyhatósági választások lesznek, mert a Polg.mester lemondott. Érdekes lesz, mert híreim szerint a szélsőjobbos csoportok jelöltjei feszülnek egymásnak, a helyi romákat végleg kiszolgáltatva a csőcseléknek.

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30690 Gonoszka Mon, 09 May 2011 20:05:11 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30690 Nagyon áttekinthetetlennek tűnik a helyzet és nem igyekeznek tisztázni. Mi indokolja a fokozott jelenlétet, ha rend van? Talán még sincs rend? Milyen rend, jogrend? Másfél perc alatt. :-) Tetszik! Nagyon áttekinthetetlennek tűnik a helyzet és nem igyekeznek tisztázni. Mi
indokolja a fokozott jelenlétet, ha rend van? Talán még sincs rend? Milyen
rend, jogrend? Másfél perc alatt. :-) Tetszik!

]]>
Én szóltam http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30687 Én szóltam Mon, 09 May 2011 20:01:49 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30687 Rendőrt minden faluba! S ne csak jövő hétfőig! Rendőrt minden faluba! S ne csak jövő hétfőig!

]]>
bumburi http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/marad-a-fokozott-ellenorzes-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-30685 bumburi Mon, 09 May 2011 19:56:31 +0000 http://nepszava.com/?p=60304#comment-30685 Nem lesz rend addig, amíg Orbánéknak nem érdeke! Addig fogják csinálni a fesztivált a kistestvéreik,amíg hagyják. Ilyen egyszerű. Ráadásul nagyon kilóg a lóláb. Nem lesz rend addig, amíg Orbánéknak nem érdeke! Addig fogják csinálni a fesztivált a kistestvéreik,amíg hagyják. Ilyen egyszerű. Ráadásul nagyon kilóg a lóláb.

]]>