Hozzászólás: Kidobtak két magyar filmest egy cannes-i rendezvényről http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 mosolygó http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html/comment-page-1#comment-34077 mosolygó Wed, 18 May 2011 11:52:05 +0000 http://nepszava.com/?p=63050#comment-34077 Az ilyennek nincs anyja! Az ilyen pofátlan fülkeforradalmár terem - kérem tisztelettel. Ezeknek az agyát egy-egy hétvégén átmossák "oszt jónapot". Nekem van olyan FIDESZ helyi képviselő ismerősöm (régvolt barátom), akinek annyira átmosták, átképezték az agyát, hogy képtelenség ráismerni. Már az asszony is ott hagyta, egyszerűen nem tudta elviselni. Az ilyennek nincs anyja!
Az ilyen pofátlan fülkeforradalmár terem – kérem tisztelettel.
Ezeknek az agyát egy-egy hétvégén átmossák “oszt jónapot”.
Nekem van olyan FIDESZ helyi képviselő ismerősöm (régvolt barátom), akinek annyira átmosták, átképezték az agyát, hogy képtelenség ráismerni. Már az asszony is ott hagyta, egyszerűen nem tudta elviselni.

]]>
András http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html/comment-page-1#comment-34000 András Wed, 18 May 2011 09:18:59 +0000 http://nepszava.com/?p=63050#comment-34000 Na végre! Na végre!

]]>
timea szabo http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html/comment-page-1#comment-33994 timea szabo Wed, 18 May 2011 09:10:16 +0000 http://nepszava.com/?p=63050#comment-33994 Ahova nem hivnak, oda nem megyek, nem tanitotta meg az anyad???? Ahova nem hivnak, oda nem megyek, nem tanitotta meg az anyad????

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html/comment-page-1#comment-33981 Geyza Wed, 18 May 2011 08:23:41 +0000 http://nepszava.com/?p=63050#comment-33981 Én ehhez nem értek , de a fényképen látható arc az egy csoda. Csoda hogy az egy arc ! Én ehhez nem értek , de a fényképen látható arc az egy csoda.
Csoda hogy az egy arc !

]]>
Nyul György http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html/comment-page-1#comment-33974 Nyul György Wed, 18 May 2011 08:14:17 +0000 http://nepszava.com/?p=63050#comment-33974 Meghívó nélkül hogy volt pofájuk odamenni? Igy szocializálódtak az orbánmédiában, Vagy ott is botrányt akartak csinálni, mint a bérenceik Svédországban, vagy Németországban, hogy meghamisítva itthon felhasználhassák? Meghívó nélkül hogy volt pofájuk odamenni? Igy szocializálódtak az orbánmédiában, Vagy ott is botrányt akartak csinálni, mint a bérenceik Svédországban, vagy Németországban, hogy meghamisítva itthon felhasználhassák?

]]>
EdCarping http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html/comment-page-1#comment-33945 EdCarping Wed, 18 May 2011 06:47:49 +0000 http://nepszava.com/?p=63050#comment-33945 Megérdemelték. Elég, ha csak itthon bomlasztanak! Bár itt sem kellene, de hát ők a fülkeforradalmások filmes rohamcsapa. Megérdemelték. Elég, ha csak itthon bomlasztanak! Bár itt sem kellene, de hát ők a fülkeforradalmások filmes rohamcsapa.

]]>
G:Telekesi http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html/comment-page-1#comment-33928 G:Telekesi Wed, 18 May 2011 06:04:35 +0000 http://nepszava.com/?p=63050#comment-33928 Milyen kár, hogy ez a film világában kezdődött...De azért ez is öröm. Milyen kár, hogy ez a film világában kezdődött…De azért ez is öröm.

]]>
mucus http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/kidobtak-ket-magyar-filmest-egy-cannes-i-rendezvenyrol.html/comment-page-1#comment-33894 mucus Wed, 18 May 2011 03:05:19 +0000 http://nepszava.com/?p=63050#comment-33894 helyes helyes

]]>