Hozzászólás: II. János Pál pápa szobrot kap Budapesten http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 trulla http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28620 trulla Wed, 04 May 2011 13:18:37 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28620 Én már Tarlós Istvánnak szeretnék szobrot állítani! Persze Orbán Viktoré után! (Persze az 50-es években az élők is kaptak szobrot. Lehet, hogy nem sokára újból így lesz.) Én már Tarlós Istvánnak szeretnék szobrot állítani! Persze Orbán Viktoré után!
(Persze az 50-es években az élők is kaptak szobrot. Lehet, hogy nem sokára újból így lesz.)

]]>
szomorú ember http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28585 szomorú ember Wed, 04 May 2011 12:04:35 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28585 Korábban kellet volna, de még most sem késő. Csupán annyi a baj, hogy Viktornak és csapatának nincs erkölcsi joga ehhez. Karol Wojtyla kifejezetten óvta az emberiséget a bűntől, márpedig ezek másodpercenként bűnöznek a nép nevében magyar nép ellen! Korábban kellet volna, de még most sem késő.
Csupán annyi a baj, hogy Viktornak és csapatának nincs erkölcsi joga ehhez.
Karol Wojtyla kifejezetten óvta az emberiséget a bűntől, márpedig ezek másodpercenként bűnöznek a nép nevében magyar nép ellen!

]]>
EdCarping http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28542 EdCarping Wed, 04 May 2011 10:57:34 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28542 Hiába igyekeznek, Őket soha, senki nem fogja szentté avatni. Hiába igyekeznek, Őket soha, senki nem fogja szentté avatni.

]]>
szepi64 http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28447 szepi64 Wed, 04 May 2011 08:08:36 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28447 II. János Pál pápa szobrot kap? és ki adja át neki? tarlós, vagy orbán? esetleg mindketten? de remélem személyesen! (jé az orbán pirossal van aláhúzva. ennek sem teccik) II. János Pál pápa szobrot kap?
és ki adja át neki? tarlós, vagy orbán? esetleg mindketten? de remélem személyesen!

(jé az orbán pirossal van aláhúzva. ennek sem teccik)

]]>
csibeanyo http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28427 csibeanyo Wed, 04 May 2011 07:33:10 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28427 Csak nehogy rézből legyen vagy vasból. Csak nehogy rézből legyen vagy vasból.

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28425 Gonoszka Wed, 04 May 2011 07:29:43 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28425 Szobrok állnak, szobrok dőlnek, némelyek maguk alá temetik azt is, akiről készültek. Szobrok állnak, szobrok dőlnek, némelyek maguk alá
temetik azt is, akiről készültek.

]]>
Ego http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28415 Ego Wed, 04 May 2011 06:58:40 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28415 Ha már úgyis Mária országa vagyunk, ünnep lesz Nagyboldogasszony napja és Jézus megszállt Felcsúton, javasolnám, hogy a szobrot a Parlament csúcsáról eltávolított csillag helyére tegyék. Ez szépen kifejezné ennek a politikai rendszernek a lényegét. Ha már úgyis Mária országa vagyunk, ünnep lesz Nagyboldogasszony napja és Jézus megszállt Felcsúton, javasolnám, hogy a szobrot a Parlament csúcsáról eltávolított csillag helyére tegyék.
Ez szépen kifejezné ennek a politikai rendszernek a lényegét.

]]>
Bohém http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28402 Bohém Wed, 04 May 2011 06:34:15 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28402 gusztavnagy! Szép napot! Nem kifelejteni azokat, akik önös érdekeiket kihasználva visszaélnek emlékével! Ő tette a dolgát! Van aki követte, van ki közömbösen szemlélte, volt ki elutasította! Viszont azt hiszem, egyetérthet abban mindenki, hogy a HATALOMNAK nem lehet sem élő, sem elhunyt, a "JÁTÉKSZERE"!!!!!! gusztavnagy! Szép napot!
Nem kifelejteni azokat, akik önös érdekeiket kihasználva visszaélnek emlékével!
Ő tette a dolgát! Van aki követte, van ki közömbösen szemlélte, volt ki elutasította! Viszont azt hiszem, egyetérthet abban mindenki, hogy a HATALOMNAK nem lehet sem élő, sem elhunyt, a “JÁTÉKSZERE”!!!!!!

]]>
gusztavnagy http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/ii-janos-pal-papa-szobrot-kap-budapesten.html/comment-page-1#comment-28386 gusztavnagy Wed, 04 May 2011 05:50:56 +0000 http://nepszava.com/?p=58085#comment-28386 Veszek egy Jó nagy kutyát és minden nap körbe ...sétáltatom vele a szobrot! Teszem majd ezt azért, mert Ő is mondta "Ne féljetek!" Veszek egy Jó nagy kutyát és minden nap körbe …sétáltatom vele a szobrot!

Teszem majd ezt azért, mert Ő is mondta “Ne féljetek!”

]]>