Hozzászólás: Elmarad a lomtalanítás Budapest belvárosában http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 EdCarping http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html/comment-page-1#comment-28684 EdCarping Wed, 04 May 2011 15:24:11 +0000 http://nepszava.com/?p=58080#comment-28684 Komolyan gondolja valaki, hogy az EU más tagállamaiban nincs lomtalanítás, hogy a lezárt utakon 100-120 kim/óra-s sebességgel száguldó luxus autókból a várost nézegetik a delegációk tagjai. Ez nevetséges. Komolyan gondolja valaki, hogy az EU más tagállamaiban nincs lomtalanítás, hogy a lezárt utakon 100-120 kim/óra-s sebességgel száguldó luxus autókból a várost nézegetik a delegációk tagjai. Ez nevetséges.

]]>
szomorú ember http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html/comment-page-1#comment-28617 szomorú ember Wed, 04 May 2011 13:14:01 +0000 http://nepszava.com/?p=58080#comment-28617 Kellett nektek ,Budapestieknek Tarlós Viktor? Megkaptátok, tűzzétek a kalapotokra miközben megesz benneteket a sok szemét és lom! Kellett nektek ,Budapestieknek Tarlós Viktor?
Megkaptátok, tűzzétek a kalapotokra miközben megesz benneteket a sok szemét és lom!

]]>
xyz http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html/comment-page-1#comment-28550 xyz Wed, 04 May 2011 11:10:11 +0000 http://nepszava.com/?p=58080#comment-28550 Az orbán-tarlós tengelyt nem zavarja, hogy retkesek az utcák, retkesek a házak, minden össze van graffitizve, a sok kátyú között alig látszik az aszfalt, a bkv járműparkja tiszta életveszély, és, hogy lassan nem lehet élni a városban? Az a kis lomtalanítás már igazán elfér, külföldön is van ilyen. Talán az emberek se menjenek az utcára, mert a magyar lógó orral megy dolgozni, nem széles mosollyal, és ejj mit szólnak ehhez a diplomaták?! Az orbán-tarlós tengelyt nem zavarja, hogy retkesek az utcák, retkesek a házak, minden össze van graffitizve, a sok kátyú között alig látszik az aszfalt, a bkv járműparkja tiszta életveszély, és, hogy lassan nem lehet élni a városban? Az a kis lomtalanítás már igazán elfér, külföldön is van ilyen. Talán az emberek se menjenek az utcára, mert a magyar lógó orral megy dolgozni, nem széles mosollyal, és ejj mit szólnak ehhez a diplomaták?!

]]>
Hanna http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html/comment-page-1#comment-28472 Hanna Wed, 04 May 2011 08:42:45 +0000 http://nepszava.com/?p=58080#comment-28472 Reggel olvastam, hogy a veszélyes hulladékot begyűjtik. Jó lesz, ha vigyázunk! :) Reggel olvastam, hogy a veszélyes hulladékot begyűjtik. Jó lesz, ha vigyázunk! :)

]]>
Gregory Blunder http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html/comment-page-1#comment-28430 Gregory Blunder Wed, 04 May 2011 07:35:56 +0000 http://nepszava.com/?p=58080#comment-28430 Ezek tényleg akkora barmok! Elfelejtik, hogy a 21. században élünk? Nem minden külföldi diplomata olyan hülye, mint ők! Csak az van, amit látnak? Internetről nem hallottak még? Ezek tényleg akkora barmok! Elfelejtik, hogy a 21. században élünk? Nem minden külföldi diplomata olyan hülye, mint ők! Csak az van, amit látnak? Internetről nem hallottak még?

]]>
Hanna http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html/comment-page-1#comment-28410 Hanna Wed, 04 May 2011 06:48:45 +0000 http://nepszava.com/?p=58080#comment-28410 Jut eszembe, tudtátok, hogy Liszt Ferenc is szabadkőműves volt? Jut eszembe, tudtátok, hogy Liszt Ferenc is szabadkőműves volt?

]]>
Hanna http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html/comment-page-1#comment-28409 Hanna Wed, 04 May 2011 06:47:30 +0000 http://nepszava.com/?p=58080#comment-28409 Mit bánom én, csak a Parlamentet takarítsák már ki! Mit bánom én, csak a Parlamentet takarítsák már ki!

]]>
Kibic http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/elmarad-a-lomtalanitas-budapest-belvarosaban.html/comment-page-1#comment-28401 Kibic Wed, 04 May 2011 06:33:06 +0000 http://nepszava.com/?p=58080#comment-28401 Remelhetoleg a delegaciokat lefuggonyozott jarmuveken fogjak szallitani a modern soksavos Gyorsforgalmi uton a Liszt Ferenc Nemzetkozi Repuloter Budapest es a Belvaros kozott. Az a kornyek lomtalanitas nelkul sem valik a fovaros diszeve. Elhagyott gyarak, elhanyagolt hazak, szemethegyek, hajlektalanok foliasatrai emlekezetes nevjegyei a magyar fovaros szivebe vezeto utnak. Remelhetoleg a delegaciokat lefuggonyozott jarmuveken fogjak szallitani a modern soksavos Gyorsforgalmi uton a Liszt Ferenc Nemzetkozi Repuloter Budapest es a Belvaros kozott. Az a kornyek lomtalanitas nelkul sem valik a fovaros diszeve. Elhagyott gyarak, elhanyagolt hazak, szemethegyek, hajlektalanok foliasatrai emlekezetes nevjegyei a magyar fovaros szivebe vezeto utnak.

]]>