Hozzászólás: Brüsszelnek nem tetszik Orbánék alkotmánya http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Lecsó http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-37029 Lecsó Wed, 25 May 2011 16:51:16 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-37029 Az lenne a szenzáció,ha tetszene nekik valami.:)/De ez ránk is vonatkozik.:)/ Az lenne a szenzáció,ha tetszene nekik valami.:)/De ez ránk is vonatkozik.:)/

]]>
bonhomme http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-37028 bonhomme Wed, 25 May 2011 16:50:23 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-37028 Kedves Brüsszel! Örömmel tudatom veletek: nem vagytok egyedül a véleményetekkel. Mellettetek áll a(z egyelőre még) Magyar Köztársaság normális fele. Kedves Brüsszel!
Örömmel tudatom veletek: nem vagytok egyedül a véleményetekkel.
Mellettetek áll a(z egyelőre még) Magyar Köztársaság normális fele.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-37020 Geyza Wed, 25 May 2011 16:43:25 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-37020 Úgyvan ! Ami jó a FIDESZ.-nek , annak jónak kell lennie az egész országnak is !! Úgyvan !
Ami jó a FIDESZ.-nek , annak jónak kell lennie az egész országnak is !!

]]>
Diogenes http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-37012 Diogenes Wed, 25 May 2011 16:39:37 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-37012 Mi a baj ezzel az alkotmánnyal? Mindegyik Fideszesnek tetszik. :) Mi a baj ezzel az alkotmánnyal? Mindegyik Fideszesnek tetszik. :)

]]>
G:Telekesi http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-36893 G:Telekesi Wed, 25 May 2011 13:19:48 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-36893 Bocs, "megnéztem". Bocs, “megnéztem”.

]]>
G:Telekesi http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-36891 G:Telekesi Wed, 25 May 2011 13:18:44 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-36891 A tákolmány mellett szerintem az ál-kotmány is megfelelő elnevezés. Tegnap késő este mennztem-hallgattam egy 15-20 éves Hofi-műsort. Döbbenetesen igaz ma is... A tákolmány mellett szerintem az ál-kotmány is megfelelő elnevezés.
Tegnap késő este mennztem-hallgattam egy 15-20 éves Hofi-műsort. Döbbenetesen igaz ma is…

]]>
Szántó Árpádné http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-36885 Szántó Árpádné Wed, 25 May 2011 13:10:03 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-36885 Nekem se tetszik.A különbség az,hogy én itthon fogok miatta szívni amíg Brüsszelnek nem lesznek ilyen gondjai. Nekem se tetszik.A különbség az,hogy én itthon fogok miatta szívni amíg Brüsszelnek nem lesznek ilyen gondjai.

]]>
Peka36 http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-36852 Peka36 Wed, 25 May 2011 11:29:34 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-36852 Az még csak hagyján, hogy Brüsszelnek nem tetszik! Az a bibi, hogy nekünk pláne nem! Az még csak hagyján, hogy Brüsszelnek nem tetszik!
Az a bibi, hogy nekünk pláne nem!

]]>
Miamare http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-36802 Miamare Wed, 25 May 2011 09:20:23 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-36802 Van mire figyelni! De nem csak az alkotmányukra, hanem az összes többi jogtalan lépéseikre! Van mire figyelni! De nem csak az alkotmányukra, hanem az összes többi jogtalan lépéseikre!

]]>
EdCarping http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/brusszelnek-nem-tetszik-orbanak-alkotmanya.html/comment-page-1#comment-36801 EdCarping Wed, 25 May 2011 09:20:18 +0000 http://nepszava.com/?p=65186#comment-36801 Kedves Admin. Ennek a cikknek a kommentelését, 3 probálkozás után feladtam. Kedves Admin. Ennek a cikknek a kommentelését, 3 probálkozás után feladtam.

]]>