Hozzászólás: Kizuhant a szálloda negyedik emeletéről http://nepszava.com/2011/04/featured/kizuhant-a-szalloda-negyedik-emeleterol.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 sasa http://nepszava.com/2011/04/featured/kizuhant-a-szalloda-negyedik-emeleterol.html/comment-page-1#comment-23790 sasa Fri, 22 Apr 2011 18:14:51 +0000 http://nepszava.com/?p=53424#comment-23790 Vannak bizony! Vannak bizony!

]]>
Hanna http://nepszava.com/2011/04/featured/kizuhant-a-szalloda-negyedik-emeleterol.html/comment-page-1#comment-23613 Hanna Fri, 22 Apr 2011 11:28:42 +0000 http://nepszava.com/?p=53424#comment-23613 Angyalok már pedig vannak! :) Angyalok már pedig vannak! :)

]]>