Hozzászólás: Obama, Paul Ryan és a hatok bandája http://nepszava.com/2011/04/amerika/obama-paul-ryan-es-a-hatok-bandaja.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 miklos http://nepszava.com/2011/04/amerika/obama-paul-ryan-es-a-hatok-bandaja.html/comment-page-1#comment-20514 miklos Thu, 14 Apr 2011 13:38:46 +0000 http://nepszava.com/?p=49379#comment-20514 Beteg az egesz amerikai adorendszer , eladosodot az orszag es amig kinaba viszik a munkahelyeket es a Eall Mart boltjai es vasarlåasi miat az uzletekben kinaban gyartot szemoetet arulnak ez nem fogmoegvaltozni eladosodik jobban furcsa hogy a general elctric egy ceni adot semo fizetett mig az atlag ember igen Beteg az egesz amerikai adorendszer , eladosodot az orszag es amig kinaba viszik a munkahelyeket es a Eall Mart boltjai es vasarlåasi miat az uzletekben kinaban gyartot szemoetet arulnak ez nem fogmoegvaltozni eladosodik jobban furcsa hogy a general elctric egy ceni adot semo fizetett mig az atlag ember igen

]]>