Hozzászólás: Wittner Máriának elgurult a gyógyszere http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 kekec http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-109381 kekec Fri, 28 Oct 2011 20:17:35 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-109381 Vörös Árpád: nem kérdezni kell, hanem követelni: hozzák nyilvánosságra Wiittner aktáját. Akik Csepelen ismerték, azt állítják ugyanis, hogy tényleg gyilkos volt. Ezek után kíváncsi vagyok, hogy TÉNYLEG legyilkolta a házmestere családját? Ha nem - akkor az ő érdeke is ennek nyilvánosságra hozatala. Vörös Árpád: nem kérdezni kell, hanem követelni: hozzák nyilvánosságra Wiittner aktáját. Akik Csepelen ismerték, azt állítják ugyanis, hogy tényleg gyilkos volt.
Ezek után kíváncsi vagyok, hogy TÉNYLEG legyilkolta a házmestere családját?
Ha nem – akkor az ő érdeke is ennek nyilvánosságra hozatala.

]]>
gets http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-109375 gets Fri, 28 Oct 2011 20:03:00 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-109375 A százezres tüntetés és a 300Ft feletti euro árfolyam árnyékában Ovi úgy gondolta, hogy megint elő kell venni a leginkább "komcsi" gyalázó képviselője retorikáját - ez kell a "népnek". Már korábban is jeleztem, hogy a WM nacsasasszony 56-nak nem a színe, hanem a fonákja. A százezres tüntetés és a 300Ft feletti euro árfolyam árnyékában Ovi úgy gondolta, hogy megint elő kell venni a leginkább “komcsi” gyalázó képviselője retorikáját – ez kell a “népnek”.
Már korábban is jeleztem, hogy a WM nacsasasszony 56-nak nem a színe, hanem a fonákja.

]]>
proaktiv http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-109372 proaktiv Fri, 28 Oct 2011 19:53:43 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-109372 Vörös Árpád 2011. október 28. péntek 19:06 "Megvannak még valahol Wittner Mária Kádár rendszerben tartott bírósági tárgyalásainak jegyzőkönyvei?" . Lehet, hogy Dániel Péter közelebbit is tud róla vagy róluk. Nem lehet véletlen, hogy nemrég gyakorló ügyvéd létére a facebookon pont WM-mel foglalkozott. Vörös Árpád 2011. október 28. péntek 19:06
“Megvannak még valahol Wittner Mária Kádár rendszerben tartott bírósági tárgyalásainak jegyzőkönyvei?”
.
Lehet, hogy Dániel Péter közelebbit is tud róla vagy róluk. Nem lehet véletlen, hogy nemrég gyakorló ügyvéd létére a facebookon pont WM-mel foglalkozott.

]]>
bolygó http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-109367 bolygó Fri, 28 Oct 2011 19:37:16 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-109367 Anonyme! Nem hová jutott , hanem hová jut ez az Ország ?! Azt hiszem lesz itt még kemény világ - sajnos , és rossz belegondolni a végkifejletbe !! Anonyme! Nem hová jutott , hanem hová jut ez az Ország ?! Azt hiszem lesz itt még kemény világ – sajnos , és rossz belegondolni a végkifejletbe !!

]]>
anonyme http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-109361 anonyme Fri, 28 Oct 2011 19:17:48 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-109361 Emberként nem lehet minősíteni, mert EMBER ilyen mocskos hangnemben nem beszél senkiről.Ráadásul az országházának nyilvánossága előtt gyalázkodott, a házelnök jóváhagyásával.Parlamenti képviselőnek semmit sem ér, kétségbe vonom. hogy értelmezni tudna egy törvényjavaslatot. Mondja meg valaki, egy ilyen képzetlen, buta vénasszony mit keres a parlamentben? És ilyen analfabéta a képviselők zöme. Hova jutott ez az ország?! Emberként nem lehet minősíteni, mert EMBER ilyen mocskos hangnemben nem beszél senkiről.Ráadásul az országházának nyilvánossága előtt gyalázkodott, a házelnök jóváhagyásával.Parlamenti képviselőnek semmit sem ér, kétségbe vonom. hogy értelmezni tudna egy törvényjavaslatot. Mondja meg valaki, egy ilyen képzetlen, buta vénasszony mit keres a parlamentben? És ilyen analfabéta a képviselők zöme.
Hova jutott ez az ország?!

]]>
Animebj http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-109355 Animebj Fri, 28 Oct 2011 19:07:59 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-109355 Kitűnően beleillik a Fidesz köreibe! Már rég, nagyon rég elkéstük a kommunizmus bűneivel való szembenézéssel, a bűnösök megbüntetésével, de ez az vén bolond nőszemély mégsem képes ezen túllépni pusztán azért, mert ő a forradalom idején B.pesten volt! Erre mondanánk, hogy "megélhetési '56-os", aki ugyan -helyesen- gyűlöli a kommunizmust, de -helytelenül- meghajol a demokrácia más sorvasztói, jelen esetben a "jobbközép" Fidesz uralma előtt! ... Kívánom neki, hogy halálos ágyán hasonló jókívánságokat küldjenek neki, az e havi IMP-be úgy is azt olvasom, hogy a mai kor embere nem készül fel az elkerülhetetlenhez még annyira se, hogy számon kérje saját elmúló életének érdemeit s bűneit, így minden bizonnyal tisztának érzi magát majd akkor... Kitűnően beleillik a Fidesz köreibe! Már rég, nagyon rég elkéstük a kommunizmus bűneivel való szembenézéssel, a bűnösök megbüntetésével, de ez az vén bolond nőszemély mégsem képes ezen túllépni pusztán azért, mert ő a forradalom idején B.pesten volt! Erre mondanánk, hogy “megélhetési ‘56-os”, aki ugyan -helyesen- gyűlöli a kommunizmust, de -helytelenül- meghajol a demokrácia más sorvasztói, jelen esetben a “jobbközép” Fidesz uralma előtt!

Kívánom neki, hogy halálos ágyán hasonló jókívánságokat küldjenek neki, az e havi IMP-be úgy is azt olvasom, hogy a mai kor embere nem készül fel az elkerülhetetlenhez még annyira se, hogy számon kérje saját elmúló életének érdemeit s bűneit, így minden bizonnyal tisztának érzi magát majd akkor…

]]>
Vörös Árpád http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-109338 Vörös Árpád Fri, 28 Oct 2011 17:06:32 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-109338 Meg vannak még valahol Wittner Mária Kádár rendszerben tartott bírósági tárgyalásainak jegyzőkönyvei? Esetleg nyilvánosságra lehetne ezeket hozni? Meg vannak még valahol Wittner Mária Kádár rendszerben tartott bírósági tárgyalásainak jegyzőkönyvei? Esetleg nyilvánosságra lehetne ezeket hozni?

]]>
zoli http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-14857 zoli Mon, 28 Mar 2011 15:27:09 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-14857 Hááááát bár csóró vagyok de 1500-ért nem mentem volna oda.....másfél millióért igen,ja azokból van néhányszáz..... Hááááát bár csóró vagyok de 1500-ért nem mentem volna oda…..másfél millióért igen,ja azokból van néhányszáz…..

]]>
sajtkukac http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-14325 sajtkukac Sat, 26 Mar 2011 14:37:00 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-14325 Wittner Mária igenis a FIDESZ emblematikus alakja. Beleillik az Orbán, Kövér, Kaya, Toth, Simicska, Navracsics stb, sorba. Ha nem így lenne, akkor csalódnék a 15 évvel korábbi értékítéletemben. Wittner Mária igenis a FIDESZ emblematikus alakja. Beleillik az Orbán, Kövér, Kaya, Toth, Simicska, Navracsics stb, sorba. Ha nem így lenne, akkor csalódnék a 15 évvel korábbi értékítéletemben.

]]>
thanatos http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/wittner-maria-moralis-melysegei.html/comment-page-2#comment-14321 thanatos Sat, 26 Mar 2011 14:23:08 +0000 http://nepszava.com/?p=40349#comment-14321 Commonsense, csekély kultúrádból kitellik az "agent provocateur" kifejezés ismerete? Az 1500-at elköltötted már? Commonsense, csekély kultúrádból kitellik az “agent provocateur” kifejezés ismerete? Az 1500-at elköltötted már?

]]>