Hozzászólás: Offshore lovagoknak épít várat a Fidesz http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13741 Orbán András Lajos Wed, 23 Mar 2011 20:10:35 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13741 A fityisz a föld golyó legnagyobb offshore cége a Magyar Köztársaságból vonja ki a pénzt!!!!!!!!!!!!!!!!!! A fityisz a föld golyó legnagyobb offshore cége a Magyar Köztársaságból vonja ki a pénzt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

]]>
Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13463 Orbán András Lajos Tue, 22 Mar 2011 15:55:02 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13463 Ne mutogass csutiszemölcs, mert aki mutogat, az hazudik is, aki hazudik az lop is, pontosan itt tartunk.............. Ne mutogass csutiszemölcs, mert aki mutogat, az hazudik is, aki hazudik az lop is, pontosan itt tartunk…………..

]]>
mucus http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13439 mucus Tue, 22 Mar 2011 12:56:57 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13439 Tv műsor: Hétfő:Én: A félkegyelmű Kedd: a feleségem:A makrancos hölgy Szerda:a család:A szeleburdi család Csütörtök:a párt:Ali baba és a 40 rabló Péntek- szombat - vasárnap:a nép:Nyomorultak Tv műsor:
Hétfő:Én: A félkegyelmű
Kedd: a feleségem:A makrancos hölgy
Szerda:a család:A szeleburdi család
Csütörtök:a párt:Ali baba és a 40 rabló
Péntek- szombat – vasárnap:a nép:Nyomorultak

]]>
EdCarping http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13411 EdCarping Tue, 22 Mar 2011 10:32:18 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13411 Az LMP-nek észre kellene vennie, hogy a FIDESZ offshore-lovagjai nem az MSZP offshorlovagjai, ahony a FIDESZ közeli pénzkitalicskázók sem az MSZP pénzkitalicskázói. Az egyik nemzeti hős, dicső forradalmár, a másik nemzetrontó bűnöző. Nem újdonság ez, O.V. kettős beszédet folytat, mióta megjelent a magyar politikában. Az LMP-nek észre kellene vennie, hogy a FIDESZ offshore-lovagjai nem az MSZP offshorlovagjai, ahony a FIDESZ közeli pénzkitalicskázók sem az MSZP pénzkitalicskázói. Az egyik nemzeti hős, dicső forradalmár, a másik nemzetrontó bűnöző. Nem újdonság ez, O.V. kettős beszédet folytat, mióta megjelent a magyar politikában.

]]>
Tibor http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13396 Tibor Tue, 22 Mar 2011 09:18:43 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13396 Sajnos nem nyílik fel a fidesz választóinak szeme. Kíváncsiságból néztem meg: Gyurcsány Ferenc politikus (nem mások által jó, vagy rossz szándékkal létrehozott) facebook oldal kedvelőinek a száma 24 óra alatt 57, Orbán Viktor politikusé 588 fővel gyarapodott. A hozzászólásokban pedig olyan okosságok olvashatóak, mint pl. "a jobbik az mszp bábpártja, vonával az élen". Nem is beszélve arról, hogy szavaikból süt a keresztényi szeretet. Egyesek, ha tehetnék, akkor visszahoznák az inkvizíciót, hogy bárkit csupán a hite miatt el lehessen ítélni. Sajnos nem nyílik fel a fidesz választóinak szeme. Kíváncsiságból néztem meg: Gyurcsány Ferenc politikus (nem mások által jó, vagy rossz szándékkal létrehozott) facebook oldal kedvelőinek a száma 24 óra alatt 57, Orbán Viktor politikusé 588 fővel gyarapodott. A hozzászólásokban pedig olyan okosságok olvashatóak, mint pl. “a jobbik az mszp bábpártja, vonával az élen”. Nem is beszélve arról, hogy szavaikból süt a keresztényi szeretet. Egyesek, ha tehetnék, akkor visszahoznák az inkvizíciót, hogy bárkit csupán a hite miatt el lehessen ítélni.

]]>
vélemény http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13388 vélemény Tue, 22 Mar 2011 08:50:13 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13388 Nagy kérdés a fideszre szavazók értesülnek e ezekről a pénz kinyerési technikákról. Remélem elgondolkoznak azok akik a fideszre szavaztak... Remélem korrigálják a döntésüket majd 2014 ben, feltéve ha lesz választás.... Nagy kérdés a fideszre szavazók értesülnek e ezekről a pénz kinyerési technikákról.
Remélem elgondolkoznak azok akik a fideszre szavaztak…
Remélem korrigálják a döntésüket majd 2014 ben, feltéve ha lesz választás….

]]>
Gugyerák http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13387 Gugyerák Tue, 22 Mar 2011 08:46:58 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13387 Már ismerjük a mondást, hogy "az én komenistán talpig becsületes, igaz hazafi, az ellenzéké mocskos, nemzetére rontó hazaáruló!" Most majd ezt át fogják ültetni offshire lovagokra. Oszt jónapot! Már ismerjük a mondást, hogy “az én komenistán talpig becsületes, igaz hazafi, az ellenzéké mocskos, nemzetére rontó hazaáruló!”
Most majd ezt át fogják ültetni offshire lovagokra.
Oszt jónapot!

]]>
Tibor http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13372 Tibor Tue, 22 Mar 2011 08:05:01 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13372 Nem párszázezret, hanem pár millió magyart tesznek tönkre. Amúgy meg valahova mégis csak el kell tenni azt a több mint 2000 milliárd forintot, amit a magánnyugdíjpénztárakból kinyertek (pontos összeget nem tudunk, mert volt 102 ezer bátor ember, aki magánnyugdíjpénztári tag maradt). Nem párszázezret, hanem pár millió magyart tesznek tönkre.
Amúgy meg valahova mégis csak el kell tenni azt a több mint 2000 milliárd forintot, amit a magánnyugdíjpénztárakból kinyertek (pontos összeget nem tudunk, mert volt 102 ezer bátor ember, aki magánnyugdíjpénztári tag maradt).

]]>
antifülke http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13358 antifülke Tue, 22 Mar 2011 06:38:33 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13358 No ennyit hagyóról meg cúslágról. Ezek csak kiscserkészek a fideszhez képest. Cúslág meg kapott 8 évet és teljes vagyonelkobzást, mikor a 70-ből 50M-t visszafizetett. Tehát 20 millióért. Ezek a hazaárulók meg talicska helyett szekérrel tolják ki a milliárdokat. A fidesz és holdudvara sosem volt szégyenlős, ugyanolyan gátlástalan mint volt. Csak most mellette még tönkretesznek pár százezer magyar embert is. A jövő elkezdődött! Csak a fidesz! No ennyit hagyóról meg cúslágról. Ezek csak kiscserkészek a fideszhez képest.
Cúslág meg kapott 8 évet és teljes vagyonelkobzást, mikor a 70-ből 50M-t visszafizetett. Tehát 20 millióért.
Ezek a hazaárulók meg talicska helyett szekérrel tolják ki a milliárdokat.
A fidesz és holdudvara sosem volt szégyenlős, ugyanolyan gátlástalan mint volt.
Csak most mellette még tönkretesznek pár százezer magyar embert is.
A jövő elkezdődött!
Csak a fidesz!

]]>
Nyul György http://nepszava.com/2011/03/magyarorszag/offshore-lovagoknak-epit-varat-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-13354 Nyul György Tue, 22 Mar 2011 06:32:32 +0000 http://nepszava.com/?p=39343#comment-13354 Az6 egyik rabló olyan mint a másik. A nemzeti jelszó csak jelmez. a rablás más köntösben új jelszval folytatódik. Az6 egyik rabló olyan mint a másik. A nemzeti jelszó csak jelmez. a rablás más köntösben új jelszval folytatódik.

]]>