Hozzászólás: Áprilisban ismét Gyula lesz a pálinka fővárosa http://nepszava.com/2011/03/featured/aprilisban-ismet-gyula-lesz-a-palinka-fovarosa.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Toldi L http://nepszava.com/2011/03/featured/aprilisban-ismet-gyula-lesz-a-palinka-fovarosa.html/comment-page-1#comment-20639 Toldi L Thu, 14 Apr 2011 20:13:39 +0000 http://nepszava.com/?p=43110#comment-20639 .Som pálinkát kuldtem Felvidékrol 2008-a gyulai pálinka fesztiválra,nagyon koltséges volt.Sométr fizes,ki fozésért fizes,posta koltségért fizes krb 25-30-euroba kerult ,1 liter Koszoneti papiral és meghivoval be kellet érnem. Rokkant nyugdias vagyok, 150 eu nyugdiambol nem ugrálhatok. biztam abban hogy lessz érdeklodés a som iránt. .Som pálinkát kuldtem Felvidékrol 2008-a gyulai pálinka fesztiválra,nagyon koltséges volt.Sométr fizes,ki fozésért fizes,posta koltségért fizes krb 25-30-euroba kerult ,1 liter Koszoneti papiral és meghivoval be kellet érnem. Rokkant nyugdias vagyok, 150 eu nyugdiambol nem ugrálhatok. biztam abban hogy lessz érdeklodés a som iránt.

]]>