Hozzászólás: Friscóban már nem lehet a járdán üldögélni http://nepszava.com/2011/03/amerika/friscoban-mar-nem-lehet-a-jardan-uldogelni.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 bruckenbacker kapitány http://nepszava.com/2011/03/amerika/friscoban-mar-nem-lehet-a-jardan-uldogelni.html/comment-page-1#comment-21030 bruckenbacker kapitány Fri, 15 Apr 2011 19:14:54 +0000 http://nepszava.com/?p=38705#comment-21030 a nagy víz sem ad eszet.... a nagy víz sem ad eszet….

]]>