Hozzászólás: “A tanárokat nem becsülik meg eléggé” http://nepszava.com/2011/02/kultura/a-tanarokat-nem-becsulik-meg-elegge.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 miezittenkérem? http://nepszava.com/2011/02/kultura/a-tanarokat-nem-becsulik-meg-elegge.html/comment-page-1#comment-6619 miezittenkérem? Tue, 15 Feb 2011 10:08:50 +0000 http://nepszava.com/?p=23783#comment-6619 Ezért örültem neki, hogy a kisebbik fiam olyan ovis csoportban nőtt fel, ahol volt néger is, kínai is, értelmi sérült gyerek is. Az, hogy valakinek más színű a bőre, az nem kérdés, de a képességbeli különbözőséget is nagyszerűen kezelte a csoport (együtt segítettek a gyereknek, amikor ő már nem tudta tartani a fejődésben a tempót). Ezért örültem neki, hogy a kisebbik fiam olyan ovis csoportban nőtt fel, ahol volt néger is, kínai is, értelmi sérült gyerek is. Az, hogy valakinek más színű a bőre, az nem kérdés, de a képességbeli különbözőséget is nagyszerűen kezelte a csoport (együtt segítettek a gyereknek, amikor ő már nem tudta tartani a fejődésben a tempót).

]]>