Hozzászólás: Édesítőszer okozta a riadalmat a postán http://nepszava.com/2011/02/bulvar/edesitoszer-okozta-a-riadalmat-a-postan.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Gregory Blunder http://nepszava.com/2011/02/bulvar/edesitoszer-okozta-a-riadalmat-a-postan.html/comment-page-1#comment-8273 Gregory Blunder Thu, 24 Feb 2011 13:17:46 +0000 http://nepszava.com/?p=28338#comment-8273 Mitől szóródik ki? Csak nem kiváncsiskodtak a postások? Beletúrtak, aztán a bácsi egyen belőle? A rendőröknek ennyi idejük van, aztán komoly dolgokra meg nincs? Mitől szóródik ki? Csak nem kiváncsiskodtak a postások? Beletúrtak, aztán a bácsi egyen belőle? A rendőröknek ennyi idejük van, aztán komoly dolgokra meg nincs?

]]>