Hozzászólás: New York-ban tilos lesz a dohányzás http://nepszava.com/2011/02/amerika/new-york-ban-tilos-lesz-a-dohanyzas.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Rossmodorban http://nepszava.com/2011/02/amerika/new-york-ban-tilos-lesz-a-dohanyzas.html/comment-page-1#comment-4623 Rossmodorban Thu, 03 Feb 2011 12:12:18 +0000 http://nepszava.com/?p=19712#comment-4623 Véleményem szerint ez egy álszent rendelkezés. Ha ennyire a dohányzás ellen vannak a törvényhozók,akkor a dohánytermékeket előállító gyárakat is be kellene zárni. Mennyi adóbevételtől esne el az állam!!!! Mennyi,az iparágban dolgozó ember kerülne utcára!!! Ezután lehetne a sort folytatni a "cola iparral", az alkoholos italokat termelő és fogyasztó réteg büntetésével,megszüntetésével és még sorolhatnám az egészségre káros anyagokat ,melyeknek előállítóit és fogyasztóit egyaránt lehetne szankcionálni.Egyszerűen megborulna a gazdaság.Sajnos a bolygónkat benépesítő emberiség önmagát pusztítja,de ezt az önpusztítást már nem lehet kordában tartani,vagy beszüntetni,mert az gazdasági pusztuláshoz vezetne.Ördögi kör...,és valószínűleg megoldhatatlan ez a probléma. Ahogy erre az igazságra ráébredtem,olyan ideges lettem,hogy rágyújtottam egy cigire és megittam egy jó pofa sört is:-) Véleményem szerint ez egy álszent rendelkezés. Ha ennyire a dohányzás ellen vannak a törvényhozók,akkor a dohánytermékeket előállító gyárakat is be kellene
zárni. Mennyi adóbevételtől esne el az állam!!!! Mennyi,az iparágban dolgozó ember kerülne utcára!!! Ezután lehetne a sort folytatni a “cola iparral”, az alkoholos italokat termelő és fogyasztó réteg büntetésével,megszüntetésével és még sorolhatnám az egészségre káros anyagokat ,melyeknek előállítóit és fogyasztóit egyaránt lehetne szankcionálni.Egyszerűen megborulna a gazdaság.Sajnos a bolygónkat benépesítő emberiség önmagát pusztítja,de ezt az önpusztítást már nem lehet kordában tartani,vagy beszüntetni,mert az gazdasági pusztuláshoz vezetne.Ördögi kör…,és valószínűleg megoldhatatlan ez a probléma.
Ahogy erre az igazságra ráébredtem,olyan ideges lettem,hogy rágyújtottam egy cigire és megittam egy jó pofa sört is:-)

]]>